kniha Písecko na dlani

za 200 (včetně DPH)

kniha Milevsko na dlani

za 180 (včetně DPH)

obě knihy (výhodné)

za 350 (včetně DPH)

Vysoká kvalita

Knihy jsou vyrobeny v nejvyšší možné kvalitě. Jsou vázány v tvrdých deskách, s barevným laminovaným přebalem. Formát otevřené knihy je 460 x 300 mm. Většina fotografií je umístěna na dvoustránce. Zážitek z prohlížení je tím ještě silnější.
„Chci Vám moc poděkovat za nádhernou publikaci Milevsko na dlani, kterou jsme našli pod stromečkem a na Štědrý večer tak vzpomínali na nachozené jarní a letní kilometry po pěšinách a lesích v tomto kraji… díky!“ Lucie P.

Horky u Tábora

1 kniha zdarma

Při objednání 4 a více ks získáváte jednu knihu zdarma (dostanete 5 knih, zaplatíte pouze 4). Domluvte se s přáteli, rodinou nebo se sousedy a ušetřete!

„Moc děkuji za krásnou knížku! Je fakt úžasná a krásně se prohlíží a smekám nad tímto dílem klobouk. Velký respekt za něco takového, neboť je to chvályhodné! Děti si se mnou také prohlíželi a hráli jsme si na ptáky co létají krajem. Super. Ač jsem z Českomoravské vysočiny, moc jsem si užíval krásy Písecka….“ Martin Z.

Praha

Osobní doručení

Na Písecku knihy doručujeme osobně – ZDARMA. Máte tak možnost si je před zakoupením nezávazně prohlédnout a rozhodnout se zda si je koupíte. Pokud chcete knihy zaslat poštou, dáváme vám dvoutýdení záruku na vrácení peněz.

„Děkuji Vám za zaslání knihy Milevsko na dlani, je to velice pěkná publikace a myslím, že rodáky a příznivce kraje moc potěší.“ Karel V.

Velká

Pro objednání vyplňte prosím údaje níže

Na Písecku (včetně Týna nad Vltavou a Bechyně) doručujeme knihy osobně (ZDARMA). Pokud chcete raději knihy poslat poštou nebo vaše adresa doručení není na Písecku, zařídíme doručení prostřednictvím České Pošty – na dobírku (poštovné a balné je 80 Kč – od tří kusů je poštovné zdarma).

Své údaje prosím vyplňte pečlivě, abychom vás případně mohli kontaktovat.

Velmi důležité je i správné vyplnění počtu objednávaných kusů.

Pokud zvolíte doručení poštou, vaše knihy odešleme nejpozději následující pracovní den.
Pokud zvolíte osobní doručení, budeme vás kontaktovat na telefon, který jste uvedli v objednávce,
abychom si s vámi dohodli datum a čas doručení.

kniha Písecko na dlani

počet kusů:

kniha Milevsko na dlani

počet kusů:

způsob doručeníVaše jméno a příjmení:

ulice a číslo:

město:

PSČ:


Váš e-mail:

váš telefon:


poznámka k objednávce:

Děkujeme!

Děkujeme za váš zájem o naše knihy i za vaši objednávku a přejeme mnoho pěkných chvil při „létání“ nad Píseckem.